Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Doprava Ústeckého kraje

 

Vlakem Trilex na 18. ročník festivalu Mandava Jazz

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
 
Kulturní akce
Kulturní akce spojuje ne několik dní hudbou města podél řičky Mandavy. Vlaky Trilex spojující českoněmecké pohraničí nabízí nejen dopravní spojení na uvedené akce, ale také nevšední zážitek v podobě koncertu přímo ve vlaku.
 

 
 

Pod titulem "Proti proudu Mandavy" proběhnou jednotlivá vystoupení v různých místech údolí Mandavy, od ústí řeky až téměř k jejímu pramenu na úpatí českých kopců. Hudba tak spojí na několik dní Hirschfelde, Žitavu, Mittelherigsdorf, Hainewalde, Großschönau, Seifhennersdorf a Varnsdorf.

Pro koncerty konané 06. října v Mittelherwigsdorfu a 10., 11. a 12. října ve Varnsdorfu jsou k dispozici vlakové spoje společnosti Vogtlandbahn-GmbH / Trilex. Z důvodu krátkodobé výluky na trati 089 je bohužel mezi Varnsdorfem a Seifhennersdorfem a ve Varnsdorfu nutné vlaky nahradit autobusy.
Na nádraží Varnsdorf se koná přestup mezi vlakem a autobusem. V Seifhennersdorfu zastavuje autobus v ulici Bahnhofstraße, v blízkosti železničního přejezdu Nordstraße. U pivovaru Kocour bude zastávka NAD na parkovišti před vchodem. U kina bude zastávka NAD v ulici Husova u parkoviště před kinem.

Zvláštní zážitek v podobě jazzové jízdy vlakem můžete zažít 13.10.2013 na spojích s odjezdem z Varnsdorfu v 17:53 do Liberce a následně ve vlaku z Liberce v 19:02 směr Varnsdorf.

Podbrobné přehledy akcí a dopravní spojení naleznete v níže přiložených odkazech.

 
Zodpovídá: Jan Maxa
Vytvořeno / změněno: 4.10.2013 / 4.10.2013 | Zveřejnit do: 13.10.2013

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém