Orientační nabídka


 

Vydejte se za krásami Českého Švýcarska s DÚK i teď

zr
Situace v Českosaském Švýcarsku se pomalu ale jistě zlepšuje, a i přes mnohá opatření a zákazů, které musely být kvůli požáru vydány, zbývá stále mnoho zajímavostí, které lze i teď navštívit.
 

 
 

Většina našich linek jezdí bez větších omezení a jsou připraveny Vás vyvézt do povolených oblastí Českého Švýcarska. Můžete vyrazit například na Jetřichovicko, kde jsou přístupné turisty oblíbené vyhlídky – Mariina vyhlídka, Vilemínina stěna, Rudolfův kámen, Tokáň, Pavlínino údolí, Růžovský vrch, rozhledna Růženka a další… Je ale důležité brát ohledy na aktuální situaci, která zde panuje. Pohyb je návštěvníkům povolen POUZE po značených turistických stezkách!

Další části národního parku jsou bezpečné a přístupné turistům. Mezi takové oblasti patří třeba lokality Tisá, Ostrov, Sněžník, okolí Děčína, Srbská Kamenice, okolí České Kamenice a Krásné Lípy, Doubice, Vlčí Hora a celý Šluknovský výběžek včetně Lužických hor.

K výletu můžete také využít našich turistických linek, T1 Kamenický motoráček, který jezdí z České Kamenice do Kamenického Šenova, nebo linku T2 cyklovlak a vlak Českého Švýcarska. Linka T2 jezdí na trase Děčín - Krásná Lípa/Rumburk - Mikulášovice a cestou míjí mnoho zajímavostí, kam lze bez omezení zamířit.

Podrobné informace můžete sledovat na webu Ústeckého kraje či Českého Švýcarska, nebo také na oficiálních facebookových stránkách. 

POŽÁR - Aktuální informace / BRAND - Aktuelle Informationen / FIRE - Current information | České Švýcarsko (ceskesvycarsko.cz)

Požár v Českém Švýcarsku: Ústecký kraj (kr-ustecky.cz)


 
Zodpovídá: Štěpánka Svobodová
Vytvořeno / změněno: 5.8.2022 / 5.8.2022
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém