Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Doprava Ústeckého kraje

 

Zahájení turistické sezóny a rozšíření provozu linky 434

 
výlet busem
S příchodem velikonočních svátků dochází k rozšiřování rozsahu provozu autobusové linky 434 zajišťující spojení podél Národního parku České Švýcarsko. Ani nevzdávající se zima tuto tradici nezadržela.
 

 
 

Spoj linky 434 v Hřensku na Mezné během prodlouženého velikonočního víkendu 2013Linka 434 Děčín - Hřensko - Mezní Louka - Mezná - Vysoká Lípa - Jetřichovice - Chřibská - Doubice - Krásná Lípa zajišťuje spojení do turisticky atraktivní oblasti Národního parku České Švýcarsko. V době turistické sezóny tj. zvýšených nároků na kapacitu linky je její provoz rozšířen. V roce 2013 toto připadlo na 30.března v souvislosti s velikonočními svátky.

Na základě vyhodnocení loňského posílení spojů mezi Děčínem a Hřenskem je i v letošní turistické sezóně toto schéma zachováno.
O víkendech a svátcích je relace Děčín - Hřensko v nejexponovanějším čase zajištěna hodinovým intervalem. Do Jetřichovic je dále vedeno o víkendech a svátcích 5 párů spojů a do Krásné Lípy 4 páry. V době letních prázdnin jsou Jetřichovice a Krásná Lípa obsluhovány linkou 434 denně. 

Linka se již první posílený víkend setkala se zvýšeným zájmem cestujících, kteří navzdory stále odolávající sněhové pokrývce podnikají výlety za krásami jedné z nejhezčích turistických destinací Ústeckého kraje.


 
Zodpovídá: Jan Maxa
Vytvořeno / změněno: 2.4.2013 / 2.4.2013

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém