Orientační nabídka


 

Rok 2016

 
 

Zobrazeno je 22 z celkem 572 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 -23-  další stránka >
 
 • odmSledujte olymliádu dětí a mládeže na U-TV (20.1.2016)
  Na rajské webové televizi www.u-tv.cz můžete každý den sledovat reportáže z Her VII. zimní olympiády dětí a mládeže ČR 2016 v Ústeckém kraji. Níže přinášíme reportáže "Druhý den olympijského zápolení", "První den dětské olympiády" a "Olympiáda dětí a mládeže zahájena".

 • fšV krasobruslení unikla Filipovi Ščerbovi medaile o jednu setinu bodu (20.1.2016)
  V úterý před 16. hodinou skončily krasobruslařské soutěže na zimním stadionu v Mostě. Po pondělním krátkém programu nedošlo ani v jedné z kategorií ke změně na průběžném prvním místě. Lukáš Buksa (ZLK) se stal vítězem mladších žáků a Ivana Kratochvílová (JMK) obhájila prvenství mladších žákyň. Soutěž volných jízd sledovalo v mostecké hale více než 1600 diváků, kteří přišli mohutně povzbudit mladé sportovce.

 • odmMladé lyžaře přijel na Klínovec povzbudit Aleš Valenta (20.1.2016)
  Především rychlost dominovala druhému olympijskému dni zimní olympiády a mládeže na Klínovci. V rámci alpského lyžování proběhl za slunečného a silně mrazivého počasí vyřazovací závod. Dnes závody na Klínovci pokračují, sledujte web ODM.

 • odmDalší medaile běžkařům Ústeckého kraje utekla (20.1.2016)
  Druhý závodní den opět ukázal připravenost mladých sportovců, kteří odstartovali klasiku na cínoveckých tratích. Účastníci z Libereckého kraje i přes dopolední mráz obhájili medaile ze včerejšího závodu volnou technikou. Na stupních vítězů zazněla podobná jména jako první den.

 • odmPodívejte se na atmosféru olympiády a na sportovní výkony (20.1.2016)
  Denně můžete sledovat souhrn z olympijského dne na kanálu České televize ČTsport, dnes konkrétně ve 21.50 hodin. Dnes se například odehrají souboje lyžařů na Klínovci a na mosteckém zimním stadionu se utkají rychlobruslaři. Níže přinášíme další odkazy, kde se můžete na Olympiádu dětí a mládeže podívat. Sledujte také olympijský web a facebook.

 • medVčera se udílely první olympijské medaile. Představíme vám je (20.1.2016)
  Hry VII. Zimní olympiády dětí a mládeže ČR 2016 čekal v úterý večer první velký medailový ceremoniál, kde byly rozděleny první sady zlatých, stříbrných a bronzových olympijských medailí. Ústecký kraj, pořadatel ODM, chtěl vytvořit pro oceněné olympioniky originální medaile, které budou mnohým připomínat po celou jejich budoucí sportovní kariéru jejich první olympijský úspěch. Představy pořadatelů zhmotnil výtvarník a sklář z Terezína Jan Huňát.

 • oheňVlajkonoš výpravy Ústeckého kraje skikrosař Kraus zapálil oheň (17.1.2016)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  Ve velkém stylu začaly Hry VII. olympiády dětí a mládeže ČR. Na chomutovském zimním stadionu v neděli odpoledne začal slavnostní ceremoniál, který sledovalo přes pět tisíc návštěvníků.

 • oNa zahájení zimní olympiády dětí a mládeže je vše připraveno (16.1.2016)
  V Chomutově, na Cínovci, na Klínovci, v Mostě a v Litvínově vrcholily v sobotu 16. ledna přípravy na start Her VII. Olympiády dětí a mládeže ČR 2016 v Ústeckém kraji. Zahajovací ceremoniál proběhne v chomutovské SD Aréně již zítra, v neděli odpoledne, a od pondělí se rozeběhnou soutěže. Za čtyři dny bude rozdáno 70 sad medailí.

 • akcePrůmyslová zóna Triangle dá lidem práci (15.1.2016)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  Nedostatek kvalifikované pracovní síly, problematika vzdělávání zaměstnanců, občanská vybavenost v ústeckých průmyslových zónách či spolupráce zahraničních firem a regionálních institucí. To byly stěžejní body programu kulatého stolu – akce, kterou pořádala Agentura pro podporu podnikání a Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje.

 • KZPředstavenstvo Krajské zdravotní rozhodlo o zvýšení mezd svým zaměstnancům (14.1.2016)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  Předsedové odborových organizací působících v Krajské zdravotní, a. s. podepsali dodatek kolektivní smlouvy schválený představenstvem Krajské zdravotní, a. s.

 • Regionální potravinaV Ústeckém kraji startují dvě tradiční regionální soutěže (13.1.2016)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  Již posedmé v Ústeckém kraji začne soutěž o značku Regionální potravina a podeváté soutěž O nejlepší potravinářský výrobek Ústeckého kraje – Kraje Přemysla Oráče, která probíhá pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka.

 • Pirna gymnáziumŽáci se ještě mohou hlásit na studium do Německa (12.1.2016)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  Dodatečné výběrové řízení pro zájemce o nástup do 10. ročníku česko-německého studia vypsalo vedení Gymnázia F. Schillera v Pirně. Termín pro přihlášení je pátek 22. ledna 2016.

 • odmSnídaně s Novou přivítá ve středu maskota Bambu (12.1.2016)
  Ve středu 13. ledna se v pořadu Snídaně s Novou představí divákům Hry VII. Zimní olympiády dětí a mládeže 2016 pořádané v Ústeckém kraji. Maskota ODM Bambu budou doprovázet litvínovští hokejisté – zlatí hoši z Nagana. První olympijský vstup bude v 6:25 a druhý vstup o hodinu později v 7:25.

 • Výstava Krásná LípaZa komiksy do Domu Českého Švýcarska (12.1.2016)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  Komiksy o historii Šluknovska čili putovní výstava „Pověsti a příběhy poutních míst Šluknovska“ se od ledna představuje v Krásné Lípě v Domě Českého Švýcarska. Návštěvníci mohou prostřednictvím komiksů putovat po sakrálních památkách regionu. Vernisáž výstavy se uskuteční ve čtvrtek 21. ledna 2016 od 17 hodin. Součástí bude i autorské čtení Rostislava Křivánka.

 • webZimní olympiáda dětí a mládeže klepe na dveře (11.1.2016)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  Detailní program, doprava i připravenost sportovních areálů a samotných sportovců byly hlavními tématy pondělní tiskové konference Ústeckého kraje k zimní olympiádě dětí a mládeže (ZODM). Ta začíná již v neděli 17. ledna oficiálním slavnostním ceremoniálem v prostorách zimního stadionu SD Aréna Chomutov.

 • odmPřípravy na zimní olympiádu dětí a mládeže vrcholí (7.1.2016)
  Organizační výbor Her VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016 (ZODM) projednal dnes na svém posledním zasedání celkovou připravenost her. Ty se uskuteční ve dnech 17. až 21. ledna 2016 na několika místech Ústeckého kraje. Jednou z diskutovaných otázek bylo zabezpečení lyžařských soutěž vzhledem k letošní sněhové situaci.

 • KÚÚKChcete začít podnikat? Získejte dotaci od Ústeckého kraje (6.1.2016)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  Možná jste právě ukončili školu s výučním listem a potřebujete rozjet vlastní živnost. Nebo chcete své podnikaní rozšířit o další předmět. Žijete a působíte v Ústeckém kraji, máte nápad, ale chybí vám finance na vybavení, nákup zařízení nebo vytvoření nového pracovního místa.

 • znakVyjádření hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka (4.1.2016)
  Z pověření hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka zveřejňujeme následující vyjádření.

 • FilharmonieVydařený novoroční koncert Severočeské filharmonie se zahraniční účastí (4.1.2016)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  Koncertní sál Domu kultury Teplice se stal v pátek 1. ledna 2016 dějištěm Novoročního koncertu Severočeské filharmonie Teplice. Mezi hudebními hosty vystoupila talentovaná korejská houslistka Minha Park, klavíristka Soyeon Kang, sopranistka Sooyeon Kim a ruský violoncelista Kyrill Rodin.

 • 001Za prvním občánkem kraje zavítali krajský radní a děčínská primátorka (3.1.2016)
  Poblahopřát prvnímu miminku narozenému v Ústeckém kraji v roce 2016 přišli v neděli v dopoledních hodinách do děčínské porodnice člen rady Ústeckého kraje František Pelant a primátorka Statutárního města Děčín Marie Blažková. Malý Rudolf se narodil 1. ledna v 1:14 hodin, vážil 2860 gramů a měřil 50 centimetrů.

 • důl Nelson OsekHejtman uctil památku obětí důlní katastrofy v Oseku (3.1.2016)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  V sobotu 2. ledna se u pomníku obětí katastrofy na dole Nelson III u Oseku na Teplicku sešli účastníci pietního aktu od nás i ze sousedního Saska.

 • logo ÚKV děčínské nemocnici se narodilo první miminko v kraji (1.1.2016)
  Prvním narozeným občánkem v Ústeckém kraji v roce 2016 je Rudolf, kterého porodila na Nový rok v 1:14 hodin maminka Eva Hoření v Nemocnici Děčín, jež je součástí Krajské zdravotní, a.s.

 

Zobrazeno je 22 z celkem 572 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 -23-  další stránka >
 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - OMK > Tiskové informace > Rok 2016

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu


Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém