Orientační nabídka


 

Média - OMK

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 68 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2- 3  další stránka >
 
 • 001Speciální brýle řidičům přiblíží jízdu v opilosti, po požití drog i za šera (10.7.2013)
  Ústecký kraj zakoupil sadu speciálních brýlí, které bude využívat na svých preventivních akcích. Když si je účastník nasadí, může vědomě zažít, jak se tělo chová, když v sobě má 1,5 promile alkoholu, jak reaguje po požití drog a jak bude vypadat chůze či jízda po požití alkoholu za šera.

 • II. regionální energetické fórum Ústí 2012 [PDF, 6,9 MB] (4.7.2012)
 • 11Do Ústí se sjely atletické hvězdy (12.7.2010)
  V Ústí nad Labem se v úterý 13. července odehraje třetí největší atletický mítink v České republice – Grand Prix. Možná se na něm diváci dočkají i nových rekordů. Závod na dnešní tiskové konferenci přiblížila hejtmanka Jana Vaňhová spolu s předsedou Athletic Clubu Ústí nad Labem Miroslavem Vachutou. Dále se před novináři představily dvě zahraniční hvězdy mítinku, Lerone Clarke z Jamajky a Javier Sotomayor z Kuby.

 • Ústecký kraj ušetří díky e-aukci milióny za elektřinu (14.10.2009)
  Díky novému typu výběrového řízení ušetří Ústecký kraj v příštím roce až 16 miliónů korun za dodávky elektřiny.
 • 4Ústecký kraj se představil v Berlíně (12.10.2009)
  V rámci projektu Českého centra v Berlíně se mohl v Německu představit Ústecký kraj. Hejtmanka Jana Vaňhová osobně vedla prezentaci, poté následovala vernisáž výstavy fotografií Studia H.

 • 1Radní ÚK Jana Ryšánková podpořila palačinkárnu pro osoby s postižením (6.10.2009)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  Zahájení neobvyklého projektu tréninkové kavárny a palačinkárny pro osoby s postižením, kterou na Zámku Děčín provozuje Slunečnice, o.s., podpořila členka Rady ÚK pro oblast sociálních věcí Jana Ryšánková.

 • Krizový štáb Ústeckého kraje opět řešil následky povodní na Děčínsku (8.7.2009)
  Krizový štáb Ústeckého kraje se dnes opět sešel, aby zhodnotil průběh záchranných prací v obcích postižených víkendovými povodněmi na Děčínsku a navrhl další postup při obnově škod na majetku občanů, obcí i kraje. Odhad škod se pohybuje v řádu desítek milionů korun, jen v případě silnic II. a III. třídy činí předpokládané náklady na opravu 112 milionů Kč.
 • Na Děčínsku je vyhlášen stav nebezpečí (6.7.2009)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová vyhlásila na základě jednání povodňové komise a dnešního jednání Bezpečnostní rady Ústeckého kraje v souvislosti s povodňovou situací na Děčínsku stav nebezpečí.
 • hochwasserNa Krajském úřadě Ústeckého kraje zasedala povodňová komise (6.7.2009)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová, primátor Děčína Vladislav Raška, zástupci Povodí Labe a Povodí Ohře, Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje, Policie ČR, krajské hygienické stanice, Správy a údržby silnic Ústeckého kraje a krajského úřadu se sešli v neděli 5. července ve večerních hodinách na jednání Povodňové komise Ústeckého kraje.

 • ksčmJana Vaňhová se sešla s poslanci a senátory z KSČM (29.6.2009)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  „Plním svůj slib, pravidelně se setkávat s poslanci a senátory z Ústeckého kraje. Po členech parlamentu z ČSSD a ODS přišli na řadu politici z KSČM,“ komentuje hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová své setkání s dvěma senátory a jedním poslancem z KSČM za Ústecký kraj. Na setkání s hejtmankou přišel senátor Vlastimil Balín, senátor Václava Homolka a poslanec Josef Šenfeld

 • fišerPremiér a hejtmani: S krizí bojujeme společně (26.6.2009)
  Ve středu proběhlo první jednání hejtmanek a hejtmanů s předsedou vlády ČR Ing. Janem Fischerem, které hejtmani charakterizovali jako prolomení „studené války“ mezi státní správou a kraji, kterou nastavila Topolánkova vláda.

 • terezínTerezínu by mohla pomoci půl miliarda z evropských peněz (26.6.2009)
  Ústecký kraj spolu s městem Terezín založí sdružení právnických osob, které bude mít za cíl připravit a do Integrovaného operačního programu (IOP) v rámci prioritní osy 5 Národní podpora územního rozvoje předložit projekt „Terezín – projekt oživení historických památek“. Rozhodli o tom zastupitelé Ústeckého kraje na svém 6. jednání.

 • stopStop nehodám! Evropa pro bezpečnější přejezdy! (25.6.2009)
  V Evropě se každoročně stane nejméně 600 lidí oběťmi dopravních nehod na železničních přejezdech. Je přitom prokázáno, že v celoevropském měřítku 95% těchto nehod je zaviněno účastníky silničního provozu. Jako apel na nebezpečné a nezodpovědné chování některých řidičů na přejezdech zorganizoval železniční a silniční sektor evropský den s cílem informovat a upozornit, že těmto nehodám lze zabránit dodržováním pravidel silničního provozu a uvědomělým chováním v blízkosti železničních přejezdů.

 • regioS veřejnou dopravou je spokojeno 70 % cestujících v Ústeckém kraji (12.6.2009)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  Kvalitu služeb veřejné dopravy hodnotí pozitivně více než dvě třetiny lidí, kteří cestují autobusovou a drážní dopravou. Tento výsledek vyplynul z nejnovějšího průzkumu veřejného mínění, který provedla společnost STEM/MARK. Nadprůměrně spokojení jsou pak zejména mladší věkové kategorie od 18 do 29 let, které měly 75% podíl kladných odpovědí.

 • výjezdní radaVýjezdní jednání Rady Ústeckého kraje (22.5.2009)
 • Panasonic má zájem o výrobní areál v zóně Triangle (12.5.2009)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  Společnost Panasonic AVC Neworks Czech, s.r.o. z Plzně dnes oznámila Ústeckému kraji, že reálně zvažuje obnovení výroby LCD televizorů v bývalé výrobní hale společnosti Hitachi Home Electronics (Czech), s.r.o. v průmyslové zóně Triangle.
 • nemocniceMěstská nemocnice v Litoměřicích získala 100 000,- Kč (11.5.2009)
  V 11 hodin byl dnes v prostorách Městské nemocnice, za účasti hejtmanky Jany Vaňhové a starosty města Litoměřic Mgr. Ladislava Chlupáče, do rukou ředitele nemocnice MUDr. Leoše Vysoudila, předán symbolický šek ve výši 100 000,- Kč.

 • HurvínekKraj chce podpořit sezónní dopravu na regionálních železničních tratích (11.5.2009)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  Po Doupovské a Švestkové dráze se v létě rozjedou víkendové vlaky. Vyplynulo to ze čtvrtečních jednání radní Jany Ryšánkové se starosty obcí ležících kolem obou tratí. Jedná se o tratě, na kterých již není krajem objednávána základní dopravní obslužnost.

 • oaulStudenti ekonomických škol změřili své síly v soutěži Mladý ekonom (2.4.2009)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  Vypracovat projekt, osvědčit znalosti z ekonomie a obhájit projekt před porotou museli účastníci soutěže Mladý ekonom, kterou už po šesté pořádala Obchodní akademie v Ústí nad Labem-Střekově, příspěvková organizace Ústeckého kraje.

 • Vedení kraje jednalo se zástupci ministerstev, firmy Hitachi a CzechInvestem (1.4.2009)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  Odchod firmy Hitachi z průmyslové zóny Triangle – takové bylo téma kulatého stolu, který se uskutečnil odpoledne 31. 3. na krajském úřadě.
 • Správní soud: Ústecký kraj postupoval správně, když odložil žádost Dětí Země o informaci (1.4.2009)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  Ústecký kraj postupoval správně, když odložil žádost sdružení Děti Země o poskytnutí informací o prodloužení a prodražení výstavby dálnice D8 s tím, že shromažďování podobných informací nemá kraj ve své kompetenci. Říká to rozsudek správního soudu, kterým byla zamítnuta žaloba Dětí země na nečinnost Ústeckého kraje.
 • Šimon Peres a Václav KlausVáclav Klaus a Šimon Peres v Terezíně (31.3.2009)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  Prezident Václav Klaus navštívil se svým izraelským protějškem Šimonem Peresem Národní hřbitov v Terezíně. Ceremonie se zúčastnila také hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.

 • jednáníHejtmanka jednala o situaci na Trianglu a také s poslanci a senátory z ODS (31.3.2009)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  V pondělí 30. března se na krajském úřadě uskutečnilo pracovní setkání k aktuální situaci a v průmyslové zóně Triangle. Po něm následovalo setkání hejtmanky s poslanci a senátory ODS.

 • Vyjádření Ústeckého kraje k informaci Hospodářských novin o údajně hrozící exekuci na majetek kraje (20.3.2009)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  Ústecký kraj se ohrazuje proti některým tvrzením, uvedeným v článku Ústeckému kraji hrozí exekuce, který uveřejnily Hospodářské noviny v pátek 20. 3.
 • logo předsednictví EUMinistr Cyril Svoboda zahájil spolu s předsedou EK José Barrosem Evropský summit regionů a měst na Žofíně (6.3.2009)
  K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
  Ústředním tématem summitu je kohezní politika, současný ekonomický vývoj a schopnost EU reagovat na finanční krizi. Výstupem z jednání je deklarace, kterou předloží předseda Výboru regionů na jarním summitu Evropské rady.

 

Zobrazeno je 25 z celkem 68 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2- 3  další stránka >
 

Související odkazy

 
 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - OMK

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu


Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 01 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém