Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 
 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 689 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 28  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
1.12.2012Silnicím po povodních pomohl i Fond solidarity
Ústecký kraj byl v srpnu 2010 zasažen na velké ploše svého území povodněmi, které způsobily velmi značné škody i na silnicích II. a III. třídy. Kraj silnice postupně opravuje, a to za účasti svého rozpočtu a díky dotacím z Ministerstva pro místní rozvoj a Fondu solidarity EU.
Mgr. Magdalena Hanáčková
21.12.2012Společné memorandum krajů a VZP o nemocniční péči
Kraje se dohodly s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České Republiky o společném postupu při uzavírání smluv o poskytování a úhradě hrazených služeb mezi nemocnicemi s akutní lůžkovou péčí pro léta 2013 až 2017. Nebezpečí omezení poskytování zdravotní péče, které hrozilo z neuzavřených smluvních vztahů mezi Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a krajskými zdravotnickými zařízeními, se podařilo zažehnat.
Mgr. Magdalena Hanáčková
20.12.2012Hejtman přijal velvyslankyni Rumunska v ČR
Na krajském úřadu se ve čtvrtek 20. prosince setkal hejtman Oldřich Bubeníček s velvyslankyní Rumunska v ČR. Její excelenci Danielu Andu Grigoru Gitmanovou doprovázeli další členové rumunského velvyslanectví v Praze a představitelé pravoslavné církve ČR i z Ústeckého kraje.
Mgr. Zbyněk Šebesta
20.12.2012Na krajském úřadě byl oceněn válečný veterán Jaroslav Klemeš
Brigádní generál Jaroslav Klemeš je posledním žijícím výsadkářem československé zahraniční armády v období 2. světové války. Za jeho mimořádné hrdinství se mu