Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 
 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 758 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 3 4 5 6 -7- 8 9 10 11 ... 31  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
27.10.2011Další seminář na přání školy
Na začátku tohoto týdne uspořádalo Centrum uznávání a celoživotního učení Ústeckého kraje o.p.s. jako Regionální konzultační centrum Ústeckého kraje seminář na přání Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy Varnsdorf na téma „Právní povědomí pedagogických pracovníků“. Přednášejícími byli Klára Kyselovičová a Jan Kobliha – pracovníci Krajského úřadu Ústeckého kraje z odboru školství, mládeže a tělovýchovy.
Mgr. Alena Tichá
27.10.2011Miss chmele a piva už si užívá hlavní výhru
Vítězka 7. ročníku soutěže Miss chmele a piva Lenka Hovorková slavnostně převzala klíčky od nové Škody Fabie, kterou má na půl roku zdarma k dispozici od společnosti Auto Kopta. Klání krásek v Žatci letos tradičně spojilo ženskou krásu a české pivo. Nad soutěží pravidelně přebírá záštitu hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.
Mgr. Alena Tichá
26.10.2011Dětské hřiště v Jílovém dotováno z Fondu hejtmanky
Na sídlišti v Jílovém v ulici Okružní bylo v pondělí 24. října oficiálně předáno do užívání místním dětem nové hřiště. Otevřel jej radní Ústeckého kraje Petr Jakubec spolu s představiteli obce.
Mgr. Zbyněk Šebesta
3.11.2011Zveme vás na Veletrh komunitárních programů
V úterý 8. listopadu se od 8.30 hodin uskuteční v budově Krajského úřadu Ústeckého kraje v Ústí nad Labem již 5. ročník Veletrhu komunitárních programů. Jeho cílem je představit návštěvníkům další možnosti získání finančních zdrojů na své projektové záměry.
Mgr. Alena Tichá
26.10.2011V soutěži s ROP Severozápad lze vyhrát vyhlídkový let
Výherci prvního kola soutěže Aeroplánem slavnostně převzali ceny na Krajském úřadě Ústeckého kraje. Gratuloval jim náměstek hejtmanky Arno Fišera. Hlavní cenu, tedy poukaz na vyhlídkový let nad Ústeckým krajem, a další drobné dárky si odnesl Jiří Vent.
Mgr. Alena Tichá
25.10.2011Ústecký kraj zahájil nový projekt na podporu technologií v regionu
Pod záštitou náměstka hejtmanky Ústeckého kraje Pavla Koudy se na Krajském úřadě Ústeckého kraje odehrála zahajovací konference „Výzkum-vývoj-inovace: transfer technologií do regionu“ k projektu „Propojení výzkumu a vývoje pro malé a střední podniky v sasko-českém příhraničí", který je podpořen z programu Cíl 3. Ústecký kraj je leaderem projektu a spolupracuje s Krajskou hospodářskou komorou ÚK.
Mgr. Alena Tichá
25.10.2011Soutěž Absolventská práce Ústeckého kraje 2011 zná své první vítěze
První ročník nové soutěže, kterou ve spolupráci s Ústeckým krajem a Asistenčním centrem a.s. připravila Krajská hospodářská komora ÚK, dospěla ke slavnostnímu vyhlášení nejlepších bakalářských a diplomových prací. Ceremoniál se odehrál na Krajském úřadě Ústeckého kraje. Autoři nejlepších závěrečných prací přebírali ocenění od radního pro oblast školství, mládež a sport Petra Jakubce.
Mgr. Alena Tichá
25.10.2011Ústecký kraj vstoupil do asociace FEDARENE
FEDARENE je evropskou sítí regionálních a místních organizací a institucí, které koordinují a připravují politická opatření v oblasti energetiky a životního prostředí na regionální a místní úrovni. Žádost o přijetí Ústeckého kraje byla přijata minulý týden na valné hromadě ve francouzském Lyonu. Ústecký kraj na jednání reprezentovali zastupitel Petr Husák a zástupkyně kraje v Bruselu Markéta Pokorná.
Mgr. Alena Tichá
25.10.2011Jiří Paroubek z neznalosti šíří poplašné zprávy
Jiří Paroubek, poslanec za Ústecký kraj, se na své tiskové konferenci vyjadřoval k problematice likvidace ostravských lagun. Za zodpovědné označil také vedení Ústeckého kraje.
Opakovaně musíme upozornit na fakt, který by Jiří Paroubek jako dlouholetý politik měl dobře znát, a to že povolení pro skladování odpadu z lagun na skládce CELIO u Litvínova je věcí úředníků. Při správním řízení měl Krajský úřad Ústeckého kraje jediného partnera a tím byla společnost CELIO.
Mgr. Magdalena Hanáčková
24.10.2011Krajská zdravotní podá správní žalobu na postup antimonopolního úřadu
Krajská zdravotní, a. s. podá správní žalobu na postup Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (antimonopolního úřadu), protože nesouhlasí se 700 tisícovou pokutou, udělenou tímto úřadem za údajné pochybení při výběrovém řízení na nákup zdravotnické techniky v roce 2008.
RNDr. Zdeněk Rytíř
24.10.2011Ústecký kraj: Vláda nepochopila podstatu našeho návrhu
Reakce na slova poslankyně za ODS Lenky Kohoutové v pořadu Studio 6 České televize
Mgr. Magdalena Hanáčková
24.10.2011Gymnázium v Lounech slaví nevšední úspěch
Jako první střední škole v České republice se gymnáziu v Lounech podařilo zvítězit ve dvou po sobě jdoucích ročnících celostátní soutěže EUROREBUS. Kromě malého poháru za prvenství v 16. ročníku předal ředitel soutěže Daniel Kozák gymnazistům také putovní pohár, který bude ve škole až do krajských kol soutěže.
Mgr. Alena Tichá
24.10.2011Ústecký kraj opět zvítězil!
S nástupem podzimu se rozjíždí velká vlna veletrhů cestovního ruchu, kde se prezentují země, regiony i města se svými zajímavostmi nejen pro turisty. Na většině z nich běží různé soutěže, předávají se významné ceny a pochvaly za činnost v cestovním ruchu. Na říjnovém veletrhu cestovního ruchu ITEP Plzeň 2011 v soutěži propagačních materiálů z celé České republiky získal Ústecký kraj ve 4 kategoriích dvě první místa a jedno třetí.
Mgr. Alena Tichá
21.10.2011Krajská zdravotní bude řešit pokutu ÚOHS
Představenstvo Krajské zdravotní, a. s., se bude na svém pravidelném zasedání dne 25. října 2011 mimo jiné zabývat udělením pokuty Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) a výroky ředitele Krajské zdravotní, a. s. Eduarda Reichelta pro Ústecký deník.
RNDr. Zdeněk Rytíř
21.10.2011Konference starostů proběhla ve vzájemné shodě
Hejtmanka Jana Vaňhová svolala konferenci starostů k problematice sociálně vyloučených lokalit. V rámci konference byl prezentován Ústecký balíček, projekt Nulová tolerance či příprava strategie prevence kriminality. Setkání se zúčastnili také odborníci z ministerstva vnitra či Úřadu vlády včetně zmocněnkyně pro lidská práva Moniky Šimůnkové.
Mgr. Magdalena Hanáčková
21.10.2011Marcela Schürgerová ode dneška bojuje o vítězství v soutěži Era Živnostník roku 2011
Podnikatelské soutěže Vodafone Firma roku 2011 a Era Živnostník roku 2011 jdou do finále. Čtrnáct nejlepších firem a stejný počet nejlepších živnostníků, kteří vybojovali krajská vítězství, nyní usiluje o celorepublikové umístění. Ode dneška až do 20. listopadu může veřejnost v SMS hlasování vybírat toho, kdo získá titul Živnostník roku 2011. Za Ústecký kraj o něj bude bojovat Marcela Schürgerová. O tom, do které společnosti poputuje ocenění Firma roku, rozhodne 15. listopadu odborná porota.
Mgr. Alena Tichá
20.10.2011Průmyslová zóna Triangle se postupně zaplňuje, navštívil ji i prezident ČR Václav Klaus
Ideální kombinace průmyslové infrastruktury, dopravní dostupnosti a kvalifikovaných pracovníků, to jsou podle investorů přednosti Strategické průmyslové zóny (SPZ) Triangle v Ústeckém kraji.
Mgr. Magdalena Hanáčková
20.10.2011Zaplněné žatecké náměstí přivítalo prezidenta Václava Klause
Při svém putování Ústeckým krajem zavítal dnes prezident republiky Václav Klaus a paní Livie Klausová v doprovodu hejtmanky Jany Vaňhové na návštěvu Března na Chomutovsku a dále do královského města Žatec.
RNDr. Zdeněk Rytíř
20.10.2011Podívejte se na videoreportáže z prezidentské návštěvy v kraji
Přinášíme reportáže z návštěvy Václava Klause a paní Livie Klausové v Masarykově nemocnici a ze setkání s představteli krajského města v ústeckém muzeu. Ve středu prezidentský pár zavítal na Krajský úřad Ústeckého kraje a poté se setkal na besedě se studenty Univerzity J. E. Purkyně. Další videa naleznete na www.u-tv.cz.
RNDr. Zdeněk Rytíř
20.10.2011Prezidentské zastavení v Mostě se studenty a sportovci
Třetí den návštěvy prezidenta republiky Václava Klause a paní Livie Klausové v Ústeckém kraji ve dnech 18.-20. 10. 2011 zahájil prezidentský pár za doprovodu hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové v Mostě. Pak pokračovala cesta do Brandova, prohlédněte si video.
RNDr. Zdeněk Rytíř
19.10.2011Václav Klaus: Je třeba urychleně vytvořit plán na úrovni vlády
V rámci třídenní návštěvy prezidenta Václava Klause a paní Livie Klausové v Ústeckém kraji ve dnech 18.-20. 10. 2011 jednal ve středu podvečer prezident se starosty měst a obcí Šluknovského výběžku. Důležité jednání proběhlo po setkání s občany v Benešově nad Ploučnicí.
RNDr. Zdeněk Rytíř
19.10.2011Velký zájem občanů o názory prezidenta v obcích Děčínska
Ve středu odpoledne měl prezidentský pár v doprovodu hejtmanky kraje přichystánu návštěvu obcí a měst na Děčínsku, tedy v nejsevernější oblasti Ústeckého kraje.
Mgr. Zbyněk Šebesta
19.10.2011Vládní „NE“ Ústeckému balíčku je špatnou zprávou pro slušné občany
Ústecký balíček - soubor legislativních změn předložený Ústeckým krajem ke schválení Parlamentem ČR narazil při projednávání Vládou ČR na její nesouhlasné stanovisko. Ústecké kraj vnímá zamítavé stanovisko vlády zejména jako porušení slibu pomoci Šluknovsku a špatnou zprávu pro slušné a pracovité občany, kteří musejí snášet excesy nepřizpůsobivé menšiny.
Mgr. Magdalena Hanáčková
19.10.2011Druhý den návštěvy Ústeckého kraje zahájil prezidentský pár na krajském úřadě
I druhý den pobytu v Ústeckém kraji čeká na prezidenta České republiky Václava Klause a jeho ženu Livii Klausovou v doprovodu hejtmanky Jany Vaňhové nabitý program. Za sebou již mají přijetí na krajském úřadě a setkání s představiteli Ústeckého kraje. Dalšími zastávkami jsou Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, Velké Březno, Dolní Habartice, Česká Kamenice a Benešov nad Ploučnicí.
Mgr. Alena Tichá
19.10.2011UJEP přívitala prezidenta a hejtmanku
V rámci návštěvy Ústeckého kraje nemohl prezident Václav Klaus opominout největší místní univerzitu se sídlem v Ústí nad Labem. Nejprve pohovořil se studenty ve zcela zaplněné aule, prohlédl si Kampus a výstavu mu věnovanou a sešel se také se členy vedení Univerzity Jana Evangelsity Purkyně. Po celou dobu ho doprovází hejtmanka Jana Vaňhová.
Mgr. Magdalena Hanáčková

Zobrazeno je 25 z celkem 758 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 3 4 5 6 -7- 8 9 10 11 ... 31  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - OMK > Tiskové informace > Rok 2011

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém